SPRAWDŹ  PROMOCJE  W  ZAKŁADCE  AKTUALNOŚCI  !!!

ZMIANA ADRESU GABINETU

Rybnik ul. Żorska 14  lok. 311

obok Tesco i Media Markt

 

W gabinecie BSMedic  wykonujemy cały szereg testów obciążeń organizmu na obecność :

- bakterii (w tym boreliozy i koinfekcji)

- wirusów

- grzybów

- pasożytów

- pierwotniaków

- pleśni

- candidy

-metali ciężkich

Metoda diagnostyki i terapii biorezonansem jest niezwykle bezpieczna i bezinwazyjna. Nie powoduje żadnych skutków ubocznych i nie wymaga stosowania leków. Pracujemy na najbardziej zaawansowanym technologicznie urządzeniu BICOM Optima, produkowanym przez niemiecką firmę Regumed Gmbh. Aparat posiada Certyfikację UE dla urządzeń medycznych grupy IIa, TÜV, CE oraz aktualną gwarancję producenta. 

Bakterie rozwijają się w organizmie człowieka atakując tkanki. Rozmnażają się w nich i produkują toksyny, które niszczą komórki lub dezorganizują ich pracę, wywołując miejscowe lub uogólnione zmiany. Występują wszędzie, w powietrzu, wodzie, glebie, na naszym ciele, a przede wszystkim w naszych organizmach. Bakterie wywołujące choroby człowieka należą do następujących klas: chlamydie, riketsje, mikoplazmy, krętki i bakterie właściwe.

Nie tylko bakterie żyją w ciele człowieka, ale także grzyby, wirusy, pierwotniaki i pasożyty. Pasożyty mogą pojawić się u każdego. Około 95% ludzi jest nosicielem przynajmniej jednego gatunku pasożytów. Żyją one w ciele człowieka i odżywiają się substancjami dostarczanymi z zewnątrz. Pasożyty są niebezpieczne dla zdrowia i mogą powodować poważne skutki dla organizmu żywiciela. Do zakażenia pasożytami dochodzi najczęściej w wyniku niewłaściwej higieny, spożycia zakażonego jedzenia lub wody. Zarażamy się nimi także od naszych zwierząt.  

Niemal każdy człowiek ma w swoim ciele chorobotwórcze wirusy. To one wywołują większość infekcji. Gdy dostaną się do organizmu, przejmują kontrolę nad jego komórkami.

Ludzkie ciało może zostać także zasiedlone przez rozmaite grzyby: pleśnie, a także drożdżaki. Wywołują grzybice, zwane inaczej mikozami. Grzybica może występować na powierzchni skóry, podskórnie lub głęboko w naszych organach wewnętrznych. Może mieć różne objawy i dotyczyć różnych narządów i tkanek.  Pleśnie potrafią zaatakować również układ limfatyczny, ale najczęstsze są różne formy grzybicy skórnej. Grzybica dotyczy ok. 42% społeczeństwa. Nieleczona może wywierać bardzo negatywny wpływ na cały organizm.

Każdego dnia nasz organizm jest narażony na wiele czynników i sytuacji, powodujących infekcje. Nasze ciało posiada układ immunologiczny, odpowiedzialny za zwalczanie tych wszystkich mikroorganizmów. Jednak zdarza się, że nasz siedzący tryb życia, niezdrowy sposób odżywiania, nagłe zmiany pogody, czy brak aktywności fizycznej, mogą doprowadzić do osłabienia tego układu i sprawić, że będziemy bardziej podatni na te wszystkie choroby wywoływane przez patogeny.

Gabinet BSMedic oferuje także bezinwazyjne terapie:

- usuwającą patogeny (bakterie, wirusy, grzyby, pasożyty, pierwotniaki, metale ciężkie)

- odpornościową

- odchudzającą

- na opryszczkę

- usuwającą toksyny

- na zdrowe jelita

- odczulającą

- przeciwbólową

- niwelującą napięcie układu nerwowego

Terapie powiązane są ściśle z wynikiem diagnostyki. Są bezpieczne i nie powodują skutków ubocznych. Przy pomocy fal elekromagnetycznych o określonej częstotliwości usuwamy wykryte bakterie, wirusy, grzyby i pasożyty, będące przyczyną ponad 90%  problemów zdrowotnych. Stosujemy także odpowiednie programy w celu uzyskania konkretnego efektu leczniczego.