SPRAWDŹ  PROMOCJE  W  ZAKŁADCE  AKTUALNOŚCI  !!!

ZMIANA ADRESU GABINETU

Rybnik ul. Żorska 14  lok. 311

obok Tesco i Media Markt

 

Gabinet Biorezonansu BSMedic powstał z myślą o osobach cierpiących z powodu różnego rodzaju alergii, uzależnień i obciążeń organizmu. Wykonujemy bezinwazyjne testy alergiczne (ok. 300 alergenów), terapię odczulania, cały szereg testów na obecność pasożytów, bakterii, grzybów, pleśni, wirusów, chorób odkleszczowych wraz z terapią na usunięcie ich z organizmu.
Jesteśmy gabinetem autoryzowanym przez firmę Monadith-Biomed s.c. Pracujemy na nowoczesnym urządzeniu BICOM Optima B22 niemieckiej firmy Regumed Gmbh, który posiada Certyfikację UE dla urządzeń medycznych grupy IIa, TÜV, CE oraz aktualną gwarancję producenta. Praktykę prowadzi wyszkolony terapeuta, który otrzymał certyfikat ukończenia szkoleń wydany przez Monadith-Biomed (wyłącznego przedstawiciela aparatury BICOM w Polsce).

Urządzenie BICOM Optima jest aparatem diagnostyczno-terapeutycznym o bardzo szerokim spektrum działania. Łączy w sobie diagnostykę oraz 5 modułów terapeutycznych.
Metoda biorezonansu korzysta z  osiągnięć nowoczesnej nauki, oparta jest na biofizyce i fizyce kwantowej. Udowodniono, że wszystkie cząstki materii, a więc komórki w ludzkim ciele, wirusy, bakterie, grzyby, toksyny itd. emitują fale elektromagnetyczne. Ich długość i częstotliwość jest indywidualna dla każdej materii. Ten wzór częstotliwości odczytywany jest przez aparat BICOM, który dzieli drgania na harmonijne (zdrowe) oraz dysharmonijne(chorobotwórcze). Prawidłowe drgania mogą zostać wzmocnione i wysłane z powrotem do organizmu, poprawiając jego funkcjonowanie. Natomiast nieprawidłowe drgania są odwracane i ich lustrzane odbicie wraca do organizmu, aby zredukować ich negatywny wpływ. W ten sposób patologiczne sygnały są w organizmie redukowane a w końcu wygaszane, a fizjologiczne siły regulacyjne ustroju zaczynają prawidłowo sterować procesami biologicznymi. Na skutek poprawy biofizykalnego stanu energetycznego pacjenta dochodzi stopniowo do poprawy procesów biochemicznych – normalizacji i wyleczenia.