SPRAWDŹ  PROMOCJE  W  ZAKŁADCE  AKTUALNOŚCI  !!!

ZMIANA ADRESU GABINETU

Rybnik ul. Żorska 14  lok. 311

obok Tesco i Media Markt

 

Proponujemy Państwu jedną z najskuteczniejszych obecnie na rynku terapii antynikotynowych przy pomocy aparatu Bicom Optima. Jej skuteczność szacowana jest na poziomie 90%. Pozwala w krótkim czasie całkowicie redukować potrzebę zapalenia papierosa. Zabieg umożliwia pozbycie się głodu nikotynowego, który powoduje rozdrażnienie, kłopoty z koncentracją, bóle głowy, bezsenność, niepokój, kaszel. Całkowite wygaszenie głodu nikotynowego następuje w ciągu 2-12 godzin po zabiegu. Najwyraźniej brak chęci palenia odczuwa się już następnego dnia rano. Jedna terapia przy pomocy aparatu Bicom Optima pozwala na szybkie, skuteczne i trwałe rozstanie się z nałogiem bez odczuwania przykrych objawów odstawienia nikotyny. Nie ma znaczenia ilość wypalonych papierosów oraz staż palacza.

Nasz gabinet oferuje pełną terapię antynikotynową, z terapią wstępną, odtruciem z toksyn, wzmocnieniem płuc i odstresowaniem. Zabieg jest zupełnie bezpieczny, bezbolesny i bezinwazyjny, nie wywołuje skutków ubocznych. Zwykle wystarczy poddać się tylko jednej terapii, która trwa od 20 do 60 minut.

Palenie papierosów powoduje szereg niebezpiecznych konsekwencji zdrowotnych zarówno dla palacza, jak i osób z jego otoczenia. Choroby będące skutkiem nałogowego palenia to przede wszystkim nowotwory, choroby układu krążenia i choroby płuc. Palenie tytoniu pogarsza także wygląd skóry. Wcześniej występują zmarszczki, pojawiają się przebarwienia na zębach, żółkną palce, oddech staje sie nieświeży, a włosy i ubranie przesiąkają zapachem tytoniowego dymu.

W grę wchodzą także indywidualne konsekwencje finansowe – koszt kilkunastu złotych za paczkę dziennie lub kilka razy w tygodniu nie wydaje się być wysoki, natomiast w perspektywie choćby pięciu lat suma pieniędzy wydanych na papierosy może równać się już kilkunastu tysiącom złotych.

Rzucenie palenia to duże wyzwanie, któremu ciężko podołać bez właściwej pomocy. Istotna jest nie tylko motywacja i wsparcie najbliższych, ale także terapia, która zlikwiduje zapotrzebowanie organizmu na nikotynę.